



9 085 ₴
8 085 ₴
Відчуйте справжній комфорт з піччю Viterm, яка не тільки ефективно опалює ваш дім, але й забезпечує можливість приготування їжі. З потужністю 8 кВт ця піч здатна обігрівати приміщення площею до 80 квадратних метрів, створюючи затишну атмосферу навіть у найхолодніші дні. ☕🏠
Конвекційні канали печі забезпечують ефективний теплообмін, рівномірно розподіляючи тепло по всьому приміщенню.
Обирайте піч Viterm для вашого дому і насолоджуйтесь теплом та зручністю без зайвих турбот! 🌟
```| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viterm |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 40 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Пеллеты, Торф, Кора, Дрова, Щепа, Опилки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Цвет | Черный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Тип котла | С варочной поверхностью |
| Тип топки | Закрытая |
| Водяной контур | Нет |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительно-варочная |
| Номинальная мощность | 8 |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Диаметр дымохода | 115 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота топочной дверцы | 220 мм |
| Ширина топочной дверцы | 200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Корзина для дров | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Каминный набор | Нет |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расположение печи-камина | Отдельно стоящее |