




20 035 ₴
19 035 ₴
🌟 Вибираєте ефективне рішення для обігріву великого приміщення? Зустрічайте піч опалювальну конвекційну Viterm з варильною поверхнею! З потужністю 20 кВт ця модель здатна обігріти простір до 200 квадратних метрів, роблячи її ідеальним вибором для вашого будинку або дачі.
🛠 Виготовлена з високоякісної жароміцної сталі, піч Viterm забезпечує стійкість до зносу та довговічність. Відповідність строгим ГОСТам гарантує високу якість виготовлення.
♻️ Піч конвекційна призначена для спалювання різних видів палива: брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Це означає, що ви можете використовувати її як піч-утилізатор, знижуючи витрати на обігрів.
🔥 Завдяки 16 конвекційним трубам, ця модель досягає ККД до 89%! Ви зможете насолоджуватися теплом до 4-8 годин на одному завантаженні палива.
🔝 Обирайте піч опалювальну конвекційну Viterm для надійного та ефективного обігріву вашого простору. Цей продукт стане вашим незамінним помічником у забезпеченні тепла та затишку в холодні дні!
```| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viterm |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 85 кг |
| Виды твердого топлива | Пеллеты, Торф, Горючие сланцы, Кора, Дрова, Брикеты, Щепа, Опилки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Цвет | Черный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объем камеры сгорания | 45 л |
| Состояние | Новое |
| Тип котла | С варочной поверхностью |
| Тип топки | Закрытая |
| Водяной контур | Нет |
| Материал топки | Сталь |
| Номинальная мощность | 20 |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 950 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Высота топочной дверцы | 220 мм |
| Ширина топочной дверцы | 200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Излучение тепла | Трехстороннее |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расположение печи-камина | Любое |
| Система чистого горения | Да |