
330 ₴
310,20 ₴
Представляємо вашій увазі лубрикант на водній основі Pjur Woman Vegan, створений спеціально для тих, хто цінує натуральність і віддає перевагу турботі про своє здоров'я. Цей продукт стане вашим незамінним супутником, забезпечуючи комфорт і догляд за ніжною шкірою.
Pjur Woman Vegan дерматологічно протестований, щоб гарантувати безпеку і комфорт навіть для найчутливішої шкіри. Його формула не порушує природну мікрофлору, що важливо для підтримки здорового балансу. Лубрикант не містить рослинних олій, вазелінових сумішей і парфумерних добавок, що робить його безпечним для щоденного використання.
Цей лубрикант можна використовувати з презервативами, що робить його чудовим вибором для пар, які прагнуть до безпечних і приємних інтимних моментів. Насолоджуйтесь довірою і комфортом з Pjur Woman Vegan!
Обираючи Pjur Woman Vegan, ви обираєте продукт, створений з турботою про вас і навколишнє середовище. Відчуйте різницю з кожним дотиком, насолоджуючись безпекою і комфортом.
Не пропустіть можливість придбати лубрикант, який поєднує в собі догляд за шкірою та екологічність. Дозвольте собі насолоджуватися кожним моментом з Pjur Woman Vegan!
```| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pjur |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додатковий ефект | Зволоження |
| Об`єм | 30 мл |
| Основа | Водна |
| Призначення | Для вагінального сексу |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Склад | |
| Парабени | Ні |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Сперміциди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Woman Aloe |