


907 ₴
852,58 ₴
Презервативи Lelo Hex Respect XL Condo мають надзвичайно щільну та тонку структуру, яка забезпечує максимум надійності та чуттєвості одночасно. Сама шестикутна структура дасть змогу обом отримати найприємніші відчуття під час сексу, схожі так, наче б ви не використовували презерватив зовсім. Ці презервативи для великого розміру члена.
Матеріал натуральний латекс
Товщина: 0,045 мм
Довжина 19,5 см, діаметр 5,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lelo |
| Країна виробник | Таїланд |
| Довжина | 195 мм |
| Змазка | Звичайна |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Латекс |
| Світіння в темряві | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.05 мм |
| Ширина | 58 мм |